Општинско такмичење из српског језика и језичке културе одржано је 25. фебруара 2024. године у Основној школи „Растко Немањић – Свети Сава“ у Новој Пазови. На такмичењу нашу школу представљало је петоро ученика: Сара Инђић 5-1, Миња Росић 5-1, Александар Инђић 5-3, Димитрије Инђић 5-3 и Исидора Трифуновић 6-2. Ученик Димитрије Инђић 5-3 освојио је 2. место, док је Миња Росић 5-1 освојила 3. место и пласирали су се на окружни ниво такмичења.
Честитамо свим ученицима на учешћу и оствареним резултатима, а Димитрију и Мињи желимо много среће и успеха у даљем такмичењу!
Јелена Петровић














































