Излет колектива – синдикалну екскурзију - организујемо два пута годишње, на почетку и на крају наставне године. Обилазимо све крајеве Војводине, централне, источне и западне делове Србије.
Претходне 2014. године путовали смо и преко границе – за Темишвар (Румунија) и Сегедин (Мађарска). Остале су незаборавне успомене и безброј фотографија...
Ове године имали смо у марту и један ванредан дводневни излет за Будимпешту...
Више пута смо намеравали да пропутујемо северни део Баната, а то смо остварили 23. јуна ове године... Фотографије са тог путовања показују где смо били и које смо лепоте видели... Све се завршило весело, са вечером и музиком у хотелу ''Дунав'' – Сремски Карловци. (Види галерију – Излет 23.6.2015.)
Наставница Ивана Лазић














































