Oпштинско такмичење у шаху је ове године први пут одржано у организацији Министарства просвете. Домаћин је била школа из Старих Бановаца. Наши ученици Урош Бранковић и Стефан Голубовић поделили су друго место у конкуренцији дечака први и други разред, али се само Урош пласирао на окружно такмичење због додатних критеријума.














































